Echipa IDOM

 

Nr. Nume/Prenume Funcția Tel Mail
1 Vanu Jereghi Director executiv (+373) 793 78 260

(+373 22) 838 408

director@idom.md
2 Liliana Talpă Coordonatoare Fundraising și Educație (+373) 683 37 792

(+373) 794 64 198

(+373 22) 838 408

liliana.talpa@idom.md
3 Natalia Mardari – Grebencea Avocată, Coordonatoare a Programului de Litigare și Advocacy (+373) 796 78 260

(+373 22) 838 408

natalia.mardari@idom.md
4 Olesea Doronceanu Avocată în Programul de Litigare și Advocacy (+373) 795 05 140

(+373 22) 838 408

olesea.doronceanu@idom.md
5 Andrei Lungu Avocat în Programul de Litigare și Advocacy (+373) 799 78 260

(+373 22) 838 408

andrei.lungu@idom.md
 6 Valerian Mămăligă Avocat în Programul de Litigare și Advocacy (+373) 794 78 260

(+373 22) 838 408

 valerian.mamaliga@idom.md
7 Dumitru Russu   Coordonator al Programului de Monitorizare și Raportare (+373) 795 32 329

(+373 22) 838 408

 dumitru.russu@idom.md
8 Alexandru Cebanaș Avocat, Consultant în Programul de Monitorizare și Raportare (+373 22) 838 408

(+373) 799 11 215

alexandru.cebanas@idom.md
9 Radu Bobeică Consultant în Programul de Monitorizare și Raportare (+373) 767 15 585

(+373) 692 63 090

(+373 22) 838 408

radubobeica@yahoo.com
 10 Natalia Conea – Bușilă  Manager PR și Comunicare  (+373) 795 82 852

(+373 22) 838 408

 natalia.conea@idom.md
11 Janna Vilhovaia Juristă în regiunea transnistreană  (+373 22) 838 408  [email protected] yandex.ru
 12  Lilian Dolința  Manager Financiar (+373) 795 38 718

(+373) 695 38 718

(+373 22) 838 408

 lilian.dolinta@idom.md
13 Elena Grumeza Contabilă (+373) 795 05 160

(+373 22) 838 408

elena.grumeza@idom.md
14 Dorin Pușcașu Specialist IT (+373) 694 84 967 dorin_puscasu@live.com